Jesteś tutaj: Aktorzy arrow Margulewicz Magdalena
Magdalena Margulewicz - O sobie
Magdalena MargulewiczMagdalena Margulewicz jest absolwentką wydziału aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Od trzech lat związana z warszawskim Teatrem Komedia. Humanistka. Talent literacki sprawił, że zaraz po maturze dostała się na wydział filologii polskiej. Zrezygnowała po roku i zdała egzamin do łódzkiej filmówki. Za role dyplomowe otrzymała wyróżnienie na XX Festiwalu Szkól Teatralnych w Łodzi. Pracowitość i niezwykły upór w dążeniu do wyznaczonych celów sprawił, że ma już na swoim koncie udział w trzynastu polskich serialach, ale jak podkreśla to dopiero rozgrzewka.

Ukochaną aktorką Magdy jest Meryl Streep. Jest ona dla niej inspiracją i wzorem do naśladowania. Uwielbia Woody Allen`a i Quentin`a Tarantino. Ogląda dziesiątki filmów tygodniowo. Regularnie przesiaduje w kinie. "To mój jedyny nałóg” - śmieje się.

„Umiejętność myślenia i tworzenia jest najcenniejszym darem, jaki posiada człowiek. Wyobraźnia jest czymś, czego nie można przestać w sobie rozwijać, nie ważne, jaki zawód się wykonuje. Mózg jest najseksowniejszą częścią ciała. Najbardziej imponują mi ludzie, którzy nie tracą wiary w siebie i maja odwagę sięgać po swoje.”

Magda jest również autorką wielu felietonów, które być może kiedyś pokaże światu. "Pisanie jest jednym ze sposobów na wyrażanie siebie. Obserwowanie ludzi i świata niekiedy potrafi być o wiele bardziej zajmujące niż niejeden film."

Talent i nieprzeciętna uroda sprawiają, że nie sposób przejść obok tej aktorki obojętnie. To pewne, o niej będzie się mówić!